Stoksuz e-ticaret yapmak isteyenlerin tercih ettiği amazon dropshipping yönteminden yararlanmak isteyenler için kategoride hesap açılışı paketleri satılır. Hesap açılış paketleri sayesinde hesabın açılacağı site üzerinde kolay bir şekilde ürün satışı ve takibi yapılabilir. Paketlerde hesap için gerekli olan alt yapı ayarları hazır olarak sunulduğu için paketi satın alan kişilerin normal şartlarda yapması gereken pek çok işlemi yapmasına gerek kalmaz.

Ayrıca paketlerin sahip olduğu özellikler sayesinde ürün bulma veya çok satılan ürünlerin belirlenmesi kolay bir şekilde yapılarak daha çok alıcıya ulaşılabilir. Yurt dışı ülkeleri için ürün satışı yapan amazon mağazalarında hesap açarak e-ticaret yapmayı düşünüyorsanız kategoride yer alan hizmet paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu sayede yapacağınız hazırlıkların pek çoğundan kurtulabilirsiniz.

Kategoride Yer Alan Amazon Dropshipping Paketleri

Amazon dropshipping yapmak ve gelir elde etmek isteyenler için sunduğumuz hizmet paketlerinin yer aldığı kategoride birden fazla ürün bulmak mümkündür.

Kategoride bulabileceğiniz paketler şunlardır;

 • Amazon AE Hesap Açılış Paketi (Birleşik Arap Emirlikleri)
 • Amazon Sg Hesap Açılış Paketi (Singapur)
 • Amazon.ae ve Amazon.sg Hesap Açılış Paketi
Amazon Dropshipping Paketleri

Amazon Dropshipping Paketleri

Bu paketler belirtilen ülkeler için hizmet veren amazon pazar yerlerine alınan hesapla giriş yapılmasını ve bu hesap üzerinden amazon ürünlerinin tedarikçilerden direkt alıcıya satışının yapılmasını sağlar. Böylelikle kargolama vs. gibi işlemler tedarikçi veya üretici tarafından karşılanarak müşteriye ulaştırılır. Satış yapan kişilere de çok satan ürünlerin seçimini yaparak satış işlemini yapmak kalır. Amazon siteleri üzerinden satış yapmak gibi bir düşünceniz varsa kategorideki paketlerimizden birisi satın alarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Amazon Dropshipping Hizmet Paketlerinin İçerik Detayları

Amazon dropshipping yapma işini kolaylaştıracak olan hizmet paketleri kişilerin yapmaları gereken hazırlıkların büyük bir bölümüne hazır olarak sahip olmalarını sağlayan paketlerdir. Böylelikle ürün belirlemesi gibi işlemler sayesinde e-ticarete başlamaları ve pasif gelir elde etmeleri mümkün olur.

E-ticaretin daha kolay yapılmasını sağlayan bu paketlerin içeriklerinde şunlar vardır;

 • Satışa hazır hale getirilmiş amazon hesabı
 • Amazon üzerinde çok satılan ürünler için tüyolar
 • Müşteri memnuniyetini kazanmayı kolaylaştıran tüyolar
 • Gönderilen ve alınan kargolara dair ayarlar
 • Payoneer ödeme sisteminin kullanılması için hesap açılışı ve amazon hesabı ile entegrasyonunun yapılması
 • Doğru satıcı profilinin belirlenmesi
 • Vergi ayarları
 • Pakete bağlı olarak amazon sitelerinde hesap açılışı
 • Satışı yapılacak ürünlerin bulunmasını sağlayan yazılım

Bu hizmetlerin tamamını seçtiğiniz paket türü fark etmeksizin alabilirsiniz. Böylelikle kargo işlemleri, vergiler ve daha pek çok şeyi tek bir tıkla yönetebilirsiniz.

Amazon Dropshipping’le Satılacak Ürünlerin Bulunmasını Sağlayan Yazılım Entegrasyonu

Kategoriden satın alacağınız amazon.ae ve amazon.sg hesap açılış paketlerinin içerisinde otomatik ürün bulma yazılımı entegrasyonu da vardır. Bu yazılım sayesinde site üzerinde sizden talep edilen ürünleri kolay bir şekilde bularak tedarikçi ya da üreticilerinden satın alırsınız. Aldığınız bu ürüne %10-%30 gibi karlar ekleyerek satış yapabilirsiniz. Mağazanıza eklemiş olduğunuz bu ürün müşterileriniz tarafından satın alındığında ise tedarikçiniz olan firma ürünün gönderimini müşterinize yapar.

Böylelikle ürün için depo kullanımı veya stok takibi gibi işlemler yapmadan yazılım sayesinde bulduğunuz ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Aldığınız paketler sayesinde yararlanabileceğiniz bu yazılım entegrasyonu paket dahilinde 15 gün ücretsiz olarak verilir. 15 günün sonunda bu yazılımdan yararlanmak isterseniz satın alma işlemi sayesinde yazılımı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Amazon Hesabından Satılabilecek Ürün Çeşitleri

Kategoride yer alan paketler sayesinde satışa hazır şekilde aldığınız amazon hesabınızda satabileceğiniz ürünleri bulmak yanı sıra ürün çeşitlerini de belirleyebilirsiniz. Böylelikle seçtiğiniz ürün türüne bağlı olarak sipariş alırsınız.

Amazon hesabınızla amazon.ae veya amazon.sg üzerinden satabileceğiniz ürün çeşitleri ise şunlardır;

 • Ayakkabı, kitap, bebek ürünleri, kıyafet, bilgisayar, elektronik ürünler, kişisel bakım ürünleri, mutfak ürünleri, oyuncak, kırtasiye ürünleri, yapı market ürünleri, müzik ekipmanları ve sağlık ürünleridir.

Bu ürün çeşitlerini mağazanıza eklerken ilgi alanınızda olmasını tercih edebilirsiniz. Böylelikle ürünlerin hangi çeşidinin trend olduğunu, fiyat bilgilerini ve özelliklerini bilerek satış yapmış olursunuz.

Amazon Dropshipping’de Müşteri Memnuniyeti Kazandıracak Tüyolar

Amazon üzerinden yapacağınız dropshippingte başarı sağlamanız için müşterilerinize hitap edecek ürünlerin satışını yapmanız ve müşteri memnuniyeti sağlayacak avantajlar sunmanız gerekir. Bu konuda neler yapmanız gerektiğini satın aldığınız amazon hesap açılış paketinde verilen müşteri memnuniyeti tüyoları hizmetinden yararlanarak yapabilirsiniz. Böylelikle müşterilerinize nasıl hitap etmeniz gerektiğini, sunacağınız avantajları ve indirimleri öğrenerek doğru hamleler yaparak daha fazla müşteriye hitap edebilirsiniz. Bu sayede yapacağınız satışlardan elde edeceğiniz gelirin daha fazla olmasını sağlayabilirsiniz.

Amazon Dropshipping’de Kullanılacak Ödeme Hesabının Açılışı

Satın aldığınız Amazon AE ve Amazon SG hesap açılış paketlerinde site üzerinde yapacağınız ürün satışlarında müşterilerinizin ödeme için kullanacağı payoneer entegrasyonu da bulunur. Bu sayede müşterileriniz kredi kartı ile yapacakları ödemelerde sorunla karşılaşmadan ödeme yapabilirler. Aldığınız hesap için payoneer hesabı otomatik olarak açıldığı içinde ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Kategoriden yaptığınız paket seçimi fark etmeksizin payoneer hesap açılışı ve amazon hesabı ile entegrasyon hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Amazon Dropshipping Paket Siparişlerinde Hızlı Onay

Amazon dropshippingle ticaret yapmak istediğinizde kategoriden hesap açılış paketlerinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bunun için öncelikle Amazon AE, Amazon Sg veya amazon.ae+amazon.sg hesap açılış paketlerinden hangisini alacağınıza karar vermeniz gerekir.

Sonraki aşamada da paketi sepete ekle butonundan yararlanarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Alışverişinizi tamamladığınızda da ödemeyi tamamlarsınız. Siparişiniz hızlı bir şekilde onaylanır ve aldığınız paket size gönderilir. Böylelikle amazon sitesinde sahip olduğunuz hesabı açarak ürün seçimi ve diğer işlemler sonrasında satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Amazon Hesap Paketlerinde Uygun Fiyat Garantisi

Amazon hesaplarıyla satış yapmak isteyen kişiler için hazırladığımız kategoride yer alan amazon hesap paketleri uygun fiyatlı olan ürünlerdir. Böylelikle isteyen herkes gelir elde edebileceği bu paketlerden satın alarak kullanabilir. Üstelik paketlerin detaylı hizmet içeriği sayesinde ek hizmetler için ödenecek ücretler ödenmeden hizmetlerden yararlanma şansı bulabilirler.

Amazon hesap paketlerimizin fiyatları 299 TL ile 499 TL’dir. Amazon AE ve Amazon SG paketleri 299 TL olurken amazon.ae+amazon.sg paketlerinin fiyatı 499 TL’dir. Bu paketleri satın aldığınızda ödemeyi iki türlü olarak yapabilirsiniz. İsterseniz banka havalesi yöntemini kullanabilir isterseniz de banka ya da kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme esnasında ad, soyad, telefon, adres, ilçe, semt ve ülke gibi bilgileri girersiniz ve adınıza fatura düzenlenir. Böylelikle yaptığınız alışverişi faturalı olarak yapmış olur ve hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Amazon Hesap Açılış Paketlerinin Promosyon Koduyla İndirimli Alımı

Kategoride satışa sunulan amazon hesap açılış paketlerinin fiyatları son derece uygundur. Ancak isterseniz bu paketleri promosyon kodu kullanarak indirimli olarak da satın alabilirsiniz. Bunun için geçerliliği olan promosyon koduna sahip olmanız ve bu kodu alışveriş esnasında ödeme sayfasında yer alan promosyon kodu kullan bölümüne yazmanız gerekir.

Elinizdeki kod geçerli ise kodu alırken öğrenmiş olduğunuz indirim oranında ek indirim kazanırsınız ve yapacağınız ödemeyi yapılan indirim sonrasında kalmış olan tutar üzerinden yaparsınız. Elinizde promosyon kodu varsa kategorimizdeki paketler için hemen kullanarak e-ticarete başlayabileceğiniz amazon hesabını satın alabilirsiniz.