DOĞRU SOSYAL MEDYA KULLANIMI

Sosyal medyayı doğru kullanmak, kullanıcı çekmek adına çok önemlidir. Her sosyal mecranın farklı dinamikleri olduğunu ve buna uygun paylaşımlar ile reklamlar verilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

DAHA FAZLA ETKİLEŞİM

Sosyal medya hesaplarınızda kullanıcıların dikkatini çekerek daha fazla beğeni toplayabilmek ve akabinde takipçi kazanabilmek en temel konudur. İlgi çekici tasarımlar ve doğru paylaşımlar ile etkileşimlerinizi arttırıyoruz.

DAHA FAZLA DÖNÜŞÜM

Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn gibi birçok sosyal medya platformunda sesimizi en güçlü şekilde duyurmak önceliğimiz. Reklam bütçesinin doğru kullanımı, hedef kitlesi seçimi ve zamansal faktörlerle reklam dönüşümlerini arttırıyoruz.

dijital pazarlama stratejileri

 

Dijital pazarlama stratejileri ile reklam çalışmalarımız artık daha efektif!

Günümüzde pek çok insan günün önemli bir vaktini sosyal medya platformlarında geçirmektedir. Bu geçirilen zaman dilimi içerisinde işletmemizi kullancılara göstermek ve doğru bir tanıtım yapmak çok önemlidir.

Dijital pazarlamada en önemli konulardan biri şeffaflıktır. Sosyal medya kullanıcılarına işletmenizi ve ürünlerinizi en şeffaf haliyle tanıtıp, akıllardaki soru işaretlerini gideriyoruz. Unutulmaması gerekir ki müşteriniz ürünü görmeden, dokunmadan sipariş oluşturuyor. Bu nedenle ürünü en iyi şekilde göstermeli ve anlatmalıyız. Ya da hizmet veriyorsak, bunu detaylı bir şekilde sunmalıyız. Bu düşünce ile hareket edip müşteri kitlesinde daha güvenilir bir yapıya sahip oluyoruz.

Facebook Reklam Yönetimi

Facebook reklam yönetimi ile bütçe kontrolü yaparak hedef kitleye ulaşıyoruz. Ürünleriniz ve hizmetleriniz için potansiyel müşteri kitlesine ulaşıp trafiğinizi arttırıyoruz. Facebook sayfanızın daha çok beğeni ve takipçi kazanması, daha sonraki zaman diliminde de potansiyel müşterilere sahip olacağınız anlamına gelir. Facebook reklam yönetimi hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçin.

Instagram Reklam Yönetimi

Instagram story ve post gönderimi çok daha fazla kullanıcıya ulaşma imkanı sağlıyoruz. Gerek sizin tasarladığınız görsellerle gerekse tarafımızdan aldığınız grafik tasarım hizmeti ile tasarlamış olduğumuz görselleri kullanarak ilgi çekici gönderiler oluşturuyoruz. İlgili kitleyi hedefleyerek yaptığımız reklam çalışmasında potansiyel müşterilerinize ulaşıyor ve takipçilerinizi arttırırken satışlarınızı da arttırıyoruz. 

Twitter Reklam Yönetimi

Twitter reklam yönetimi ile kullanıcılara ihtiyacı olan hizmeti ya da ürünü sayfalarında göstererek tanıtımınızı yapıyoruz. Daha çok gündemin ve anlık haberlerin takibinin yapılması sebebiyle kullanıcıların sıklıkla ziyaret ettiği bir platformda sizin de tanıtımınızı yapıyor ve çok daha fazla ilgili kullanıcıya ulaşıyoruz.

YouTube Reklam Yönetimi

YouTube reklam yönetimi, işletmenizi en iyi anlattığımız reklam modellerindendir. Video aralarında reklamlar ile dikkat çekici içerikleri potansiyel müşteri kitlesine sunuyor ve trafiğinizi arttırıyoruz! YouTube reklamları ile çok daha fazla müşteriye ulaşmak, ürün ve hizmet satışı yapmak eticaretdanismanim.com ile artık çok kolay!

nasıl çalışıyoruz?

Sektör Analizi

Reklamların anlamlı ve dönüşümlü olabilmesinin en temel yolu, sağlam bir analizden geçer. Eğer sektörünüz iyi analiz edilmemişse yapılan reklam çalışmalarında harcanan bütçe, geliri karşılamayabilir. Bu duruma sebebiyet vermemek adına önce sektörünüzü geniş ve kapsamlı bir şekilde analiz ediyor, daha sonrasında çıkan sonuca göre çalışmamızı yapıyoruz.

Raporlama

Yaptığımız sektör analizi sonrası elde ettiğimiz verileri düzenleyip raporluyoruz. Sunduğunuz ürün grubu veya hizmetle ilgili kullanıcı meraklarını tespit ediyor ihtiyaçları belirleyip çalışma takvimimizi oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz takvim ile birlikte harcanacak bütçe, hedeflenen trafik ve satış oranını sizinle paylaşıyoruz. Ve hızlı bir şekilde işe koyuluyoruz.

Pazarlama

Bulunduğunuz sektörü doğru bir şekilde analiz edip, ilgili ürünlerin ve hizmetlerin kullanıcı nezdinde ihtiyaçlarını tespit ettikten sonra verileri bir araya getirip raporlarımızı hazırlıyoruz. Hazırlanan raporlar ışığında pazarlama stratejimizi belirliyor ve bu stratejiye uygun pazarlama tekniklerini kullanıyoruz. Bütçe/hedef kontrolü sağlayarak maksimum verim alıyoruz.

fiyat teklifi alın