E-Ticaret Danışmanım Avantajları

Fiziksel mağazanız olsun ya da olmasın E-Ticaret’e başlayarak hazır milyonlarca müşteriye ulaşın. Geniş pazarlama ağı sayesinde dilediğiniz sektördeki ürünlerinizin satışına hemen başlayın.

E-Ticaret Danışmanı

 

E-Ticaret danışmanı; bireysel veya kurumsal şirketlerin e-ticarete ilk başlama sürecinde, doğru ve nitelikli kararlar alabilmek, doğru ürün girişlerini yapabilmek, anahtar kelimeleri belirlemek, açıklamaları uygun şekilde oluşturmak amacıyla hizmet veren kişilerdir. Daha doğru bir e-ticaret pazarlaması için seo uygunluğu ve arama kriterleri belirlenerek, sitenin daha verimli kullanılması amaçlanır.

E-Ticaret Danışmanı ve Dijital Pazarlama

E-ticaret e-ticaret danışmanı tarafından dijital pazarlama alanında daha geniş kitlelere ulaşmanız hedeflenir. Başarılı bir internet pazarlaması için kullanıcıların ürünlerinize ve hizmetlerinize kolay erişim sağlaması gerekir. E-ticaret yapmak istediğiniz bir site kurmak, dijital pazarlamada etkili sonuç almak için yeterli değildir. Birçok geliştirici ile sitenizin verimini artırmalı, arama motorları tarafından fark edilir olmalısınız.

Sektörel E-Ticaret Danışmanlığı

İşletmenizin ve işe başlayacağınız işletmenin ürün ağı araştırılarak satabileceğiniz ve karlılık oranınızın en yüksek olacak şekilde alt yapı kurgulanır,

A’dan Z’ye E-ticaret Danışmanlık hizmetimiz ile sektörünüze uygun kampanyalar ve pazarlama stratejileri geliştirilerek firmanıza ve size özel kurgular aylık olarak planlanır. Kurgular sonrasında stok durumunuz göz önüne alınarak özel kampanya dönemlerinde ekstra faaliyetler gerçekleştirilerek cironuza katkı sağlanır. Rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacağınız kullanıcı ve müşteri deneyimi yüksek ürün etiketleme ve betimleme modelimiz ile ürünleriniz en üst sıralarda olacak. Görüntülemenizin yüksek olduğu bu noktada satışa dönen her müşteri sizin kalıcı müşteriniz olacak ve markanızın takipçisi olacaktır.

Satışı Arttırma Teknikleri

Satışı arttırma teknikleri elinizdeki ürün gamına ve stok durumuna göre geliştirilir ve kampanya dönemlerine özel kurgular hazırlanarak cironuza ilave katıklar sağlanır,

Özel analiz ve deneyimleme araçlarımız ile dönemlik müşteri ihtiyaçlarını sorgular bu ihtiyaçlara yönelik ürün girişleri ve ürün güncellemeleri yaparak ürünlerinizi ihtiyaç doğrultusunda geliştirirsiniz. Bu sayede tüm ürünleriniz diğer rakip ürünlerinizden ya da benzer ürünlerden her zaman bir adım önde olarak ihtiyaca yönelik listelenir. Satışa arttırmak tekniklerinden sadece birtanesi olan betimleme tekniğimizin yanı sıra deneyimleme gibi teknikler ile yüksek cirolar elde edebilirsiniz.

Hemen Teklif Al

E-Ticaret Danışmanlığı Avantajları

• SEO hizmeti

• Sosyal ağ e-ticaret danışmanı

• Analiz servisi

• E-posta hizmeti

• E-ticaret

• Uygulamalar

• İçerik yazıları

• Görsel açıklamaları

• Anahtar kelimelerin e-ticaret danışmanlığı tarafından uygulanması

Bu geliştiriciler ile daha fazla kitlenin sizlere ulaşmasını sağlamanız mümkündür. Yazılım ve tasarımın etkili olduğu dijital pazarda, öncelikle yapılacak tasarımın dikkat çekici olması önemlidir. Bunun yanı sıra kullanıcı dostu yazılım ile ziyaretçilerin sıkılmadan modüller arasında geçişi sağlanmalıdır. Firmaların SEO konusunda eksiklerinin olması gerekli verimi almamalarına neden olur. Marka bilinirliğinin yanı sıra oluşturacağınız site için e-ticaret danışmanlığı alacağınız destek neticesinde istediğiniz hedefe ulaşabileceksiniz.

E-Ticaret Danışmanın Avantajları

Online platformda yeni müşteri kitlesine ulaşmak için öncelikle e-ticaret danışmanı tarafından yapılan bir web sitesine sahip olmanız önemlidir. Hizmet ve ürünlerinizin siteniz üzerinden satışını yapabilmek için e-ticaret danışmanlığı alt yapısına sahip olmanız önceliğiniz olmalıdır. Kullandığınız sitede yer alan ürünlerin görselleri, görsel açıklamaları ve her görsel için oluşturulacak anahtar kelimeler, sitenizi kısa sürede üst sıralara taşıyacak e-ticaret danışmanlığı faktörleridir.

E-ticaret danışmanından alacağınız yardımın avantajları arasında; zamandan tasarruf, kısa sürede geniş müşteri kitlesi, kâr marjını yükseltmek, arama motorlarında üst sıraya çıkmak, arama motorları tarafından fark edilmek gibi avantajlara sahip olursunuz. Her ticari işin bir e-ticaret danışmanı vardır, bu nedenle uzmandan alacağınız destek ile işinizi geliştirebilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanı İle Mobil Pazarlama

E-Ticaret danışmanı tarafından sunulan hizmetler arasında mobil pazarlama adına geliştirilmiş uygulamalar vardır. Bu uygulamalar günümüzde akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarda kullanılıyor. Kullanım kolaylığı ile her kullanıcının elinin altında olabilecek uygulamalara erişim oldukça kısa sürede oluyor. Uygulama girişlerinin e-ticaret danışmanlığı tarafından e-ticaret sitesine eklenmesi ile web siteniz üzerinden uygulamanızı indirebilen kullanıcılar için büyük kolaylık oluyor. Rakiplerinize fark yaratacağınız uygulamanız ile web sitesi ve uygulama üzerinden e-ticaret yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

E-Ticaret Danışmanı İle Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medyada yerinizi almak ve milyonlarca kullanıcıya farklı sosyal platform üzerinden ulaşmak ister misiniz? O halde profesyonel e-ticaret danışmanı uzmanından yardım alarak, tüm sosyal medyalarda hâkimiyet yaratabilirsiniz. Aradığınız müşteri potansiyeli hangi sosyal medya platformunda var ise öncelikle danışmanlar bu alanları belirliyor.

En verimli olunacak sosyal medya alanlarından oluşturulan hesaplara e-ticaret danışmanlığı tarafından bağlantı veriliyor. Özel ürünlerde kampanyalar, e-ticaret sitesi yönlendirmesi ve store ile daha çok müşteriyi e-ticaret sitenize e-ticaret danışmanı ile çekebiliyorsunuz. Günümüzde birçok firma sosyal ağlardan yaptıkları satışlardan ciddi kâr elde ediyor. Sizde bu geniş pazardan e-ticaret danışmanlığı ile payınızı almak ister misiniz?

E-Ticaret Danışmanlığı İle RightSource

Müşterilerin markanızı daha doğru tanıması adına birçok geliştirme ajansları ve e-ticaret danışmanı ile birlikte çalışmalar yapılıyor. Bu şekilde sizleri merak eden müşteriler hakkınızda nitelikli bilgiye ulaşabiliyor. Marka hikâyesi, müşteri kitlesinin gelişmesi ve artması adına oldukça e-ticaret danışmanı önemlidir. Bu nedenle öncelikle marka bilinirliği adına doğru tanıtılmak önemlidir. İçerik yazıları, anlatımlar ve ortak platform çalışmalarıyla desteklenen süreçte sizler hakkında e-ticaret danışmanlığı sayesinde en olumlu bilgilere ulaşılacak. Bir firma için en önemli etken diğer müşteri hikâyelerinin ve yorumlarının olumlu olmasıdır. Bunun için hakkınızda yapılan yorumlar, haberler ve marka tanıtımlarınız oldukça önemlidir.

Müşteri potansiyelinin yaptığı araştırmalar neticesinde sizlere verdikleri puan oldukça yüksek olacaktır. Web sitenizin verimliliği, çalışma ve cevap verme süreleriniz akıllarda olumlu bir intiba bırakmanızı sağlayacak unsurlar arasındadır. İşinizi geliştirmek için e-ticaret danışmanlığı firmasından alacağınız yardım ve destekler sonucunda, istediğiniz marka itibarını kısa sürede oluşturacaksınız. Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kısa sürede çok kişi tarafından fark edilmesi sizleri mutlu edecek.

Danışmanlıklar

E-ticaret danışmanlığı yetkinlikleri ve alt yapı gücümüzle işinizi internete taşır mevcut e-ticaret sitenizi daha iyi noktalara getiririz.

% 100

E-TİCARET DANIŞMANLIK

% 100

E-TİCARET

% 100

TEKNİK ALTYAPI

100%

MÜŞTERİ DENEYİMİ

Özel Eğitim

A’dan Z’ye size ve firmanıza özel E-Ticaret Danışmanlığı ve e-ticaret eğitimi.

Hemen Teklif Al

Pazaryeri Danışmanlığı

Milyonlarca hazır müşteriye ürünlerinizi satın cironuzu yükseltin.

Hemen Teklif Al

E-Ticaret Web Sitesi

E-ticaret web siteniz halen yok ise dakikalar içerisinde ürün ekleyin ve satışa hemen başlayın.

Hemen Teklif Al

E-Ticaret Danışmanlığı

İşletmenizin web sitesini oluştururuz ve tüm pazaryerlerinde tam entegre satış yapmanızı sağlarız.

Hemen Teklif Al