eticaretdanismanim.com

Doğru strateji

 

 

Google Ads reklam yönetimi ile doğru kitleye ulaşmak çok önemlidir.

Reklamlar, dönüşüm oldukça anlamlıdır.

Doğru Strateji

Google reklamları ile ilgili bilinmesi gereken en önemli konulardan biri, doğru bir strateji belirlemedir. Gelişigüzel verilen reklamlar fayda sağlamaz. Doğru strateji ile reklamlardan verim alın.

Konuma Uygun

Yerel bir işletme sahibisiniz ve konumunuza göre tanıtımınızı yapmak istiyorsanız, gelişmiş konum bazlı çalışmalar ile hedef kitleye doğrudan ulaşın.

Hedef Kitle

Ürünlerinizi gerçek ihtiyaç sahibi, satın almak isteyen müşteri kitlesine ulaştırın. İlk sizinle karşılaşsınlar! Hizmetleriniz için ise yine ilk tercihleri siz olun.

Bütçe Hedef

Google ads reklamlarında bir diğer önemli konulardan biri de bütçe yönetimidir. Bütçenizi en doğru şekilde kullanıp maksimum performans elde etmek için hemen bize başvurun.

Arama motorlarının en yaygını olan Google ile reklam çalışmalarının analizini yapmak ve bu analizlerden çıkarım yapmak da oldukça önemlidir. Google Analytics verileriniz ile çıkardığımız raporlar doğrultusunda size daha doğru çalışmaları sunuyoruz.

Rekabet Analizi

Rekabet analizi ile bulunduğunuz alan veya sektördeki rakiplerinizi analiz ederek işletmenizi ön plana çıkaracak en doğru aksiyonları alıyoruz. Rakip analiz teknikleri birçok faktöre dayanır. Bu faktörleri farklı metriklerle birleştirerek en doğru analizi çıkarmayı hedefliyoruz. Rekabet ettiğiniz işletmelere göre görünürlük ve satış oranlarınızı arttırmayı hedeflediğimiz bu hizmetle, en çok tercih edilen olmanızı sağlıyoruz.

Google reklamları ile arama ağında ilk sıralarda yerinizi alın. Yapacağımız çalışmalar ile en doğru strateji izlenerek ürünleriniz ve hizmetleriniz daha çok daha fazla kişiye ulaşacak.

eticaretdanismanim.com ile Google Ads Reklam Yönetimi hizmetinden nasıl faydalanabileceğini hemen öğren. Dijital dünyadaki yerinizi almak, bu dünyada ön sıralarda olmak E-Ticaret Danışmanım ile artık çok daha kolay. Dünyamızın bir parçası olmak için iletişime geçin.

Google Reklam Modelleri

Google Ads reklam modelleri ile bize seçenekler sunmaktadır. Sunulan bu reklam modellerini kullanarak daha çok müşteri kazandırmayı hedefliyoruz.

Arama Ağı Reklamları

En bilinen ve tercih edilen reklam türlerinin başında gelir. Doğru anahtar kelime yapısı ve kampanya açıklamasıyla ilgili müşterilere ulaşıyoruz. Yapılan arama türüne göre gösterilen sonuçlarda ‘Reklam’ ibaresi yer alarak bir reklam sonucunun gösterildiği belirtilir. Bu ara metodunda hedeflenen kitleye yalnızca metin içeriği gösterilir. Daha sade ve anlışılırdır.

Görüntülü Reklam Ağı

Görüntülü reklam ağı modelinde belirli internet sitelerinde öncesinde belirlediğiniz görsellerle işletmenizi kullanıcıların karşısına çıkarıyoruz. Burada çok daha net bir hedef kitlesine hitap etmek mümkün. Sizin için doğru müşteri kitlesini belirleyip, doğrudan bu kitleye ulaşıyoruz. Doğru, net, çekici ve anlaşılır bir çalışmayla müşteri trafiğinizi arttırıyoruz.

Mobil Reklam Modeli

Mobil cihazlarda reklam yöntemi yine en kullanışlı ve geri dönüşü yüksek modellerden biridir. Metin, görsel, video veya herhangi bir içerik ile oluşturulacak olan reklamlarınızı daha fazla kullanıcıya ulaştırıyoruz. İnsanlar mobil cihazlarda daha fazla zaman geçirirler. Bundan dolayı dönüşümü yüksek bir metod sunuyoruz.

Google Alışveriş

Google aramalarında ilgili ürünün veya ürün grubunun alışveriş seçenekleri arasında yer aldığı reklam modelidir. Ürünlerinizi Google Alışveriş reklamları ile çok daha fazla müşteriye ulaştırıyoruz. Ürünlerin doğrudan o ürünü veya benzer ürünleri satın almak isteyen müşterilere sunuyor ve satışlarınızı arttırıyoruz.

Video Reklamlar

Video reklamlar ile kullanıcılarınıza ulaşıyoruz. İşletmenizi veya ürünlerinizi daha vurgulu bir şekilde anlatabileceğiniz bir reklam modeli olan Video Reklamlar ile en geniş kitleye en net şekilde ulaşabilirsiniz. Google, YouTube ve ortağı olan diğer web sitelerinde video reklamlarınızı yayınlıyoruz.

Dönüşüm

Birçok Google Ads reklam metodu mevcut. Hepsinin birbirinden farklı metrikleri bulunmakla birlikte birbirinden farklı dinamikleri de mevcuttur. Bu dinamikleri avantaja çevirmek en önemlisi. Google reklamlarınızda dönüşüm izlemesi yaparak hangi reklam kampanyanızda nasıl aksiyon alınması gerekiyorsa tespitini yapıyoruz.