Nasıl Çalışıyoruz?

Tasarımlarınızı Analiz Ediyoruz

İşinizi daha kaliteli bir hale getirmek için yepyeni tasarım fikirleri üretiyoruz. Öncesinde sizi anlamak ve sektörünüzü analiz edebilmek adına geçmiş tasarımlarınızı ve alanınızla ilgili rakiplerin tasarımlarını analiz ediyoruz.

İhtiyaçlarınızı Belirliyoruz

Yaptığımız analizler doğrultusunda ihtiyaçlarınızı belirleyip bu doğrultuda tasarım çalışmalarımıza başlıyoruz. İhtiyaçlarınızı belirlerken periyodik bir takvim çıkararak ileriyi hedef alıyoruz ve daima güncel kalmanızı sağlıyoruz.

Tasarlayıp Sunuyoruz

Nihai olarak yaptığımız analizleri ve belirlediğimiz ihtiyaçları harmanlayıp işinize uygun en kreatif çalışmaları tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı yaparken sade, anlaşılır, şık ve kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Tasarımlarla sizi öne çıkarıyoruz.

Grafik Tasarım Hizmeti

Sunduğumuz grafik tasarım hizmeti ile bu süreçte yanınızda oluyoruz. Görsel anlamda daha çok kullanıcının dikkatini çekmeyi hedefliyoruz. Görsellerimizle Google arama motorunda daha çok kullanıcının bizi görmesini sağlıyoruz. Google’da yazı metinleri kadar görsellerin de çok önemli olduğunu ve ciddi bir trafik çekebildiğini unutmamalıyız.

Bu bilinçle hareket ederek, kreatif fikirlerle yepyeni tasarımları hazırlıyoruz. Uzman ekibimiz önce gerekli analizlerini gerçekleştirip daha sonrasında sizinle temas kurarak fikirlerinizi alırlar. Hangi renklere eğiliminiz olduğunu, görsellerinizde özellikle kullanmak istediğiniz bir renk, nesne, slogan vb. bilgileri sizden aldıktan sonra tasarım aşamasına geçerler. Yani önce sizi dinliyoruz, sonra tasarlıyoruz.

Tasarımlar bitince de “bitirdik, bu kadar.” demiyoruz. Üzerinde revize hakkı da tanıyoruz. Hazırladığımız tasarımları beğeninize sunup son aşamada yine sizin istediğiniz şekilde revize ediyoruz.

Nasıl Tasarımlar Yapıyoruz?

Kreatif

Sade ve Anlaşılır

Dikkat Çekici

eticaretdanismanim.com sıfırdan bir proje üretmek veya var olan bir projeyi geliştirmek üzerine kurulmuştur ve bu prensibiyle hareket ederek işinizde en iyi olma hedefini sunmaktadır.

Bir firma için olmazsa olmazların en başında logo gelir. Eğer bir logonuz yok ya da mevcut logonuzdan mutlu değilseniz, tasarım ekibimiz ile hemen bir logo tasarlamak için çalışmaya başlıyoruz. Sizi ve işinizi en iyi şekilde anlatacak, vizyonunuzu en doğru şekilde yansıtacak bir logo tasarımı ile fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Logo kadar sitenizdeki ve sosyal medyanızdaki görseller de kullanıcı nezdinde büyük önem taşır. Bu önemin farkında olarak ihtiyacınız dahilindeki tasarımlarla yine size bu yolda eşlik ediyoruz.

Unutulmamalı ki kullanıcılar görselliğe çok önem verir ve göze güzel gelmeyeni daha fazla incelemek istemezler. Dolayısıyla ilgi çekici, şık ve doğru tasarımlar ile kullanıcıyı çekmeli ve sayfamızda kaldığı süreyi arttırmalıyız. Size sunduğumuz tasarımlarla kullanıcıların sayfanızda daha çok süre geçirmesini, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha detaylı incelemesini sağlıyoruz.

fiyat teklifi alın