Tüm Pazaryerlerinde aktif olmak ister misiniz ?

T

üm pazar yerlerinde ürünlerinizi milyonlarca hazır müşteriye ulaştırarak dakikalar içerisinde kolayca sipariş alıp cironuzu hedeflediğiniz rakamlara yükseltmek ister misiniz ?

Pazaryeri açılış ve danışmanlık hizmetimiz ile işletmenizin ürünlerine uygun ürün kartlarını profesyonel şekilde nasıl açılacağını hemen öğrenin. Kullandığımız özel yazılımlar ile müşterilerinizin ihtiyaçları ve aramaları doğrultusunda betimlenen ürünlerinize müşterileriniz hemen ulaşacak dakikalar içerisinde sipariş alabileceksiniz. Rakiplerinizden her zaman bir adım önde olarak müşteri deneyimine göre ürün yükleme nasıl yapılır bunun detaylı rehberine de erişim sağlayıp ürünlerinizi en profesyonel şekilde listeleyeceksiniz.

Aktif Pazaryerleri

Günümüzde milyonlarca hazır müşterinin kullanmış olduğu aktif pazaryerleri ve müşteri kitlesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Trendyol
Trendyol
Alım seviyesi hepsiburada kadar olmayan, tekstil ve ev yaşam ürünlerinin ağırlıklı olarak aktif satış yapıldığı pazaryeri platformu. Komisyon aktif kategori ortalama komisyon oranı %20 civarındadır.
Hepsiburada
Hepsiburada
Trendyol’a göre tekstilin biraz daha yavaş olduğu fakat alım gücü yüksek müşterilerin bulunduğu platform. Ağırlıklı elektronik, spor, ev yaşam ürünleri. Ortalama komisyon oranı %15 civarındadır.
n11
n11
Alım seviyesinin diğer platformlara göre en düşük olduğu ağırlıklı olarak Elektronik, otomotiv ve ev yaşam ürünlerinin aktif satıldığı platform. Ortalama komisyon oranları %20 civarındadır.

E-Ticaret Danışmanlığı

A’dan Z’ye E-Ticaret Danışmanlık hizmetimiz için bizimle hemen iletişime geçin, rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.

FİYAT TEKLİFİ AL