E-Ticaret Danışmanım Yanında

eticaretdanismanim.com olarak SEO çalışması yaparak arama motorlarında en üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz.

Gelişmiş SEO Teknikleri

SEO çalışmasında birçok teknik kullanılabilir. Alanınızla ilgili en doğru teknikleri uygulayarak arama motorlarında üst sıralara birlikte çıkıyoruz. SEO çalışmasında birden çok faktörün etkili olduğunun bilinciyle hareket ederek en gelişmiş SEO teknikleri ile öne çıkıyoruz.

Temel SEO Teknikleri

SEO açısından en temel ve bilinen teknikler vardır. Site açılış hızından, mobil uyumluluğa kadar birçok faktör temel SEO tekniği olarak adlandırılabilir. Kullanıcı deneyiminin öneminin arttığı bu faktörlerde, son kullanıcıya en doğru şekilde ulaşmayı amaçlıyoruz. Kullanıcılara daha hızlı, optimize edilmiş, kullanışlı ve aradığını direkt bulabileceği yapıda bir sadelik sunuyoruz. Yaptığımız anahtar kelime analizi ile içerikler üretip arama motorlarında öne çıkmanızı sağlıyoruz.

SEO Optimizasyonu

SEO optimizasyonu nedir? Ne anlama gelir? SEO optimizasyonu, web sitenizi arama motorlarının algoritmasına uygun hale getirilmesi olarak adlandırılabilir. Bu noktada, sitenizin hızlı çalışmasını sağlayacak aksiyonlar alıyoruz. Sayfa başlıklarını ve alt başlıkları düzenleyip uygun hale getiriyoruz.

URL yapıları önemlidir. Web sitenizin arama motorlarına doğru bir şekilde indekslenebilmesi için URL yapılarınızı inceliyor ve hataları gideriyoruz. URL yapıları düzenlemesi yapıldıktan sonra site içi bağlantılarınızı kuruyoruz.

Görsel optimizasyon da diğer faktörler kadar önemlidir. Görsellerinizi ve görsel içeriklerini uyumlu bir şekilde düzenleyip optimizasyonu sağlıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

fiyat teklifi alın