Süreli Danışmanlık

Web Site Danışmanlığı

Günümüzde büyük/küçük hemen her işletmenin artık bir web sitesi bulunmaktadır. Kurumsal kimlik, dijital dünyada bilinirlik ve sektörde yer etme açısından en önemli unsurlardan biri haline gelmiştir. Bugün internet sitenizden satış yapın veya yapmayın; yine de kurumunuzun bir web sitesine ihtiyacı vardır. Tam olarak burada sizlere yol arkadaşlığı yapıp, süreli danışmanlık hizmetimizle ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyoruz.

Pazaryeri Danışmanlığı

Pazaryerleri, artık elimizin altındaki en büyük mağazalar konumundadır. Binlerce mağaza, milyonlarca ürün, elimizin altındaki bir telefon veya bilgisayarda bulunmaktadır. Hangi ürünümüze ihtiyacımız varsa, farklı pazaryerlerinden bu ürünleri bulup siparişini veriyoruz.

Müşterileriniz de sattığınız ürünleri daha kolay bulabilsin, sattığınız ürün grubunda sizi tercih etsin diye bu yolda yanınızdayız! E-Ticaret Danışmanınız olarak pazaryerlerinde gerek panel yönetimi, gerekse ürün ve kategorilerle ilgili satış arttırıcı önerilerimizle sizlere destek oluyoruz!

Danışmanlık Hizmeti Nasıl İlerler?

İyi bir ürün grubunuz var ama nasıl pazarlayacağınızı bilmiyorsunuz. Veya ürünü nasıl nasıl pazarlayacağınızı çok iyi biliyorsun ancak bunu dijital dünyada nasıl başaracağınız konularında endişeleriniz var.

Çıkmış olduğunuz bu dijital yolculukta adımlarınızı nasıl atacağınızdan emin değilseniz veya daha sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız, işin uzmanından destek almak en doğru yöntem olacaktır. Biz E-Ticaret Danışmanınız olarak gerek ürünleriniz, gerekse verdiğiniz hizmetleri en doğru kitleye en doğru anlatımla ulaştırma hedefindeyiz.

Yeni Nesil Danışmanlık Anlayışı

Kendini Tanıt

Müşterilerinize kendinizi tanıtın. Dününüz, bugününüz ve yarınki hedefleriniz… Neler yaptığınızı, neler yapmak istediğinizi ve bulunduğunuz sektörde sizi ayrı kılan faktörleri anlatın.

Hedef Kitleni Belirle

Hitap edeceğiniz kitleyi belirlemek onlara ulaşmak çok önemlidir. Hedef kitlenizi belirleyip en doğru müşteri kitlesin ulaşın.

Kaliteli Ürün/Hizmet

Sattığınız ürün/verdiğiniz hizmet her ne olursa olsun, en kalitelisi olması konusunda özenli olun. Kaliteli ürün/hizmet = müşteri memnuniyeti demektir.

Müşteri Memnuniyeti

İşimizin tüm zincirleri birleştiğinde en son ve en önemli parça müşteri memnuniyetidir. Aldığı ürün veya hizmetten memnun olan müşteri, yorumları ile sizleri tavsiye ederek size yeni müşteriler kazandırır.