Sizin İçin En İyisi
 
 
 
Çağa ayak uydurup işini büyütmek istiyor, sesini çok daha fazla kişiye ulaştırmak istiyorsan web siteni hemen kuralım!
 
Bugün her ne iş yaparsak yapalım soluğu internette alıyoruz. Bir ürüne ihtiyacımız olduğunda, evimize bir usta çağırmamız gerektiğinde ya da bir bilgiye ihtiyacımız varken araştırma yaptığımızda hemen internete sarılır, aradığımızı burada bulmaya çalışırız. Sizin de sattığınız ürünler varsa satışlarınızı arttırmanız ya da bölgesel hizmet veriyorsanız bulunduğunuz bölgeye özel çalışmalarla sesinizi daha uzağa duyurmanızda yardımcı oluyoruz.
 
WordPress altyapısıyla hazırladığımız sitelerinizde ihtiyacınıza yönelik tüm kurulumu hazır hale getirip teslim ediyoruz.
 
Yani, anahtar teslim!

WordPress Altyapısı

WordPress altyapısına sahip benzersiz kalitede web siteleriyle ağınızı genişletin!

Responsive Tasarım

Bilgisayar, telefon, tablet gibi tüm cihazlarda eşsiz bir deneyim yaşayın!

Geç kalmadan, hikayeni başlat

İnternet sitenizi kurmak, işinizi dijital dünyada sergilemek; sizi bambaşka bir kimliğe büründürecek. Müşterilerinize muhteşem bir portföy sunmak için hemen web sitenizi inşa edelim!

Daha fazla bilgi

İhtiyaçları Belirleme

Bir web sitesi için nelere ihtiyacımız var? Sıfırdan mı başlayacağız yoksa web sitesi için lazım olan birtakım ihtiyaçlara sahip misiniz? Öncelikle bunun tespitini yaparak yola koyuluyoruz. Web sitenizin ismi, domain, hosting vb. temel ihtiyaçların yanı sıra işinize yönelik olarak kullanılması gereken modülleri de belirleyip sitenizi tasarlamaya başlıyoruz.

Web Tasarım

İnternet siteniz önce kullanıcılarınızın gözüne hitap etmeli. Bu yüzden şık tasarımlara ihtiyacınız olacak. Tasarım ne kadar göze hitap ederse, kullanıcıyı o kadar içeri çeker. Bunu unutmayın. Bu yüzden hizmet de veriyor olsanız, ürün de satıyor olsanız müşterilerinize harika bir deneyim yaşatmak için şık bir tasarım sunuyoruz.

Responsive Tasarım

İnternet sitemizi masaüstü bilgisayarlarımızdan veya laptoplardan kontrol ediyor olabiliriz. Ancak unutmamalıyız ki artık dünyada birçok internet kullanıcısı, tüm web sitelerini mobil cihazlardan ziyaret ediyor. Bundan dolayı web sitenizin kullanıcı dostu, mobil uyumlu olması gerekir. Web sitenizi harika responsive tasarım ile mobil uyumlu bir hale getiriyoruz.

Geliştirmeler

Ve geliştirmeler… Hiç kuşku yok ki; yol, yürüdüğümüz zaman görünür. Ve bazen en güzel kararlar yolda verilir. Bu düşünceden yola çıkarak, web sitenizi tasarladıktan ve size sunduktan sonra gerekli görülen geliştirmeleri sağlıyoruz. Yapılan geliştirmeler ile birlikte web sitenizi hazır hale getirip, artık son kullanıcıya ulaştırmanın keyfini yaşıyoruz.

Yeni nesil danışmanlık

Pufpa Ajans farkıyla, e-ticaret danışmanın yanında!

Daha fazla bilgi Hakkımızda

Lorem ipsum dolor sit amet elit.

Taahhüt edilen sürede teslim ediyoruz.

Harika işlerle mutlu müşteri kitlesi…