Dijital dünyaya ayak uyduran ve tüm yenilikleri yakından takip ederek yaratıcı fikirler ile geliştirme yapan ekibiz.

E-Ticaret Danışmanım farklı sektörlerde hizmet verdikten sonra aktif olarak 3 yıldır e-ticaret danışmanlığı vermektedir. Lokal müşteri pazarından sonra Türkiye pazarına girmeyi hedefleyen firmamız ile siz değerleri müşterilerimize en iyi çözümleri sunmayı hedefliyoruz. E-Ticaret ve Dijital Pazarlama alanında gelişmiş uzman kadromuz ile en iyi şekilde çalışıyoruz. Önceliğimiz her zaman danışmanlığını yaptığımız firmalara az maliyet ile yüksek performanslı kazançlar sağlamaktadır. Bunun için en minimal gereksinimleri araştırarak ve geliştirerek tam entegre ve tam profesyonel çözümler sunuyoruz.

E-Ticaret Danışmanım olarak sizlerin sektörüne uygun geliştirmeler yaparak ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyoruz. Operasyonunuz genişleterek pazardaki yerinizi büyütmek ve yeni senaryolar ile satış hedeflerinizi arttırarak bu hedeflerinizi gerçekleştirmek için performanslı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Müşterinin aradığı ve istediği gözden görerek tüm süreçlerinizi müşteri arama kriterleri ve müşteri deneyimlerine göre kurguluyoruz.

Danışmanlığını yaptığımız firmaların pazarlama hedeflerini gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarımızı doğru strateji, doğru bütçe ve maksimum kazanç kriterleriyle sürdürüyoruz.

Severek ve beğenerek yaptığımız bu işte kendimizi her gün daha ileriye götürerek, sizin de satış hedeflerinizi ileriye taşıyarak daha başarılı günlere beraber uyanmak dileğiyle.

Banka Bilgileri;

Banka Adı: Garanti Bankası

Hesap Numarası: 6615982

Şube Kodu: 765

IBAN Numarası: TR97 0006 2000 7650 0006 6159 82

Hesap Tipi: Türk Lirası

Swift Kodu: TGBATRISXXX

İşletme Bilgileri;

İşletme Adı: Hülya YILMAZ BEŞLİ

Telefon Numarası: 08503042892

Adres: 2 Nolu Erdoğdu Mh. Belde Sk. No 24 /14 Ortahisar / Trabzon

Vergi Dairesi: Hızırbey VD

KEP Adresi: hulya.besli@hs01.kep.tr